img

ABC Lojistik

1993 yılında faaliyetlerine başlayan ABC, kurulduğu günden itibaren sektöründe kalite, istikrar ve güvenin simgesi olmuştur. Sektöründe öncü kuruluşlarından olan ABC, bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.
ABC, merkez üssü stratejik konuma sahip Kayseri'de, 5.000 m² kapalı, 30.000 m² açık alan üzerine kurulu olup, operasyonlarının bir bölümünü buradan yönetmekte ve "Dünya'nın Her Noktasına" erişim sağlamaktadır. Dünyanın ve Türkiye'nin önemli ve saygın markalarına dünya standartlarında hizmetler sunan ABC, entegre lojistik ve depolama hizmetini ileri teknoloji ile bütünleşik olarak yürütmektedir.
ABC iş ortaklarına, tedarikçilerinden başlayıp müşterilerine kadar devam eden lojistik süreci tek elden yönetmektedir. Başta Asya ve Avrupa olmak üzere TÜM DÜNYA'ya transfer gerçekleştiren ABC, İş Ortaklarına; Kara, Hava, Deniz ve Demiryollarını kullanarak kısa zamanda üstün kalite hizmet sunarken, aynı zamanda “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ilkesinden ödün vermeden, çıkış noktasından varış noktasına kadar her türlü çözüm ortağı olmayı hedeflemiştir.

Zaman içerisinde hizmet noktalarını büyük bir ölçüde genişleten ABC, en son teknolojiler ile donatılmış çevreci, verimli ve yasal süreç çerçevesinde durmadan yol alabilen araçları ile kombine bir şekilde lojistik hizmeti sunmaktadır.

"Dünyadan Dünyaya" sloganı ile hizmet veren ABC, değişen dünyanın tüm lojistik ihtiyaçları için, "Teknolojik, Çevreci, Yenilikçi, Girişimci, Çözüm ve Sonuç Odaklı" tanımlarına uygun tecrübeye sahiptir. ABC Lojistik